Кошик
555 відгуків
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а
Графік роботи

Як ви говорите про кохання? Ви взагалі про неї говорите? Особливо, коли від першого побачення і думки: «О боже, це він/вона!» минуло вже кілька загальних років. Відповіді типу «Так це ж і так ясно» не приймаються, тому що любов від таких відповідей в'яне, засихає і взагалі дуже погано себе почуває.

Почніть говорити про свою любов! Якщо вам потрібен привід - то ось він, будь ласка, День Св. Валентина. В цей день про свою любов можна говорити, співати, знімати кіно і писати на листівках!

Де взяти симпатичні листівки-валентинки, ви знаєте. Тільки, будь ласка, не відкладайте замовлення листівок до Дня Валентина на останній момент - раптом самі милі листівки вже поїдуть до інших, більш завбачливим громадянам. Так ось. Ви встигли вибрати і замовити листівки до Дня Валентина. Ви вибрали подарунок. Ви придумали, в якому кафе чи ресторані проведете вечір.

Залишилося найскладніше - підписати листівку. Що написати на звороті? Цитату з Омара Хайяма? Якусь многомудрую фразу про кохання з надр Гугла? Слова улюбленої пісні? Хто б міг подумати, що над оборотом листівки можна просидіти годину або навіть два, і не придумати ні слова!

Хороша новина: якщо ви дійсно не хочете ні Омара Хайяма, ні гугл-цитат, ні пісенних куплетів, значить вам не все одно, як сприйме листівку-валентинку ваш улюблений чоловік.

Дарим мастер-класс. Посмотрите на открытку. Не на ту ее часть, которая все еще остается чистой, а на ту, где рисунок. Почему вы выбрали именно ее? Может, влюбленные коты так похожи на вас? Или чашка кофе напоминает о первом свидании? А может, там изображено то, что он/она так любит, о чем мечтает? Вот вам и сюжет. Милая открытка плюс что-то очень про вас двоих, особенное, о чем не знают ни гугл, ни, тем более, древние поэты. Ведь день всех влюбленных - это не про демонстрации и парады, это про возможность вспомнить милые особенные моменты вашей общей жизни.

До речі, якщо однієї листівки для спогадів та емоцій виявиться мало, замовте набір листівок до Дня Валентина, і на кожній з них запишіть історію, яка трапилася з вами двома, смішну або романтичну, складну або дивну - таку, яка зробила вас ще ближче.

Головне, обов'язково скажіть, напишіть, намалюйте одну просту фразу: «Я тебе дуже люблю!»

Листівки до Дня Святого Валентина

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 3
Меню
+380996058590
Интернет магазин "Открытки для души"
Татьяна
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а