Кошик
555 відгуків
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а
Графік роботи

Листівки з ангелами

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Ангелы не спят. Это знаем мы все, иногда даже ощущаем, как ангелы складывают крылья домиком над нашими головами, и тогда беда обходит стороной. А если случилось так, что ваш друг забыл про это чудо, самое время отправить ему открытку с ангелом. Неважно, Рождество на носу, Пасха или просто так – главное ведь не официальный повод, а возможность напомнить о том, что есть кто-то особенный, кто заботится о каждом из нас.

 

Листівка з янголятком – це та віра в чудо, яка живе в нас самого дитинства. Так чому б про неї не згадати? Купити листівки з ангелятами можна прямо зараз, поки слова і побажання не розбіглися від стоси щоденних справ. Купити листівку, підписати і відправити – на п'ять хвилин клопоту, а людина, що її отримає, буде зігрітий вашою турботою. Іноді адже ми теж можемо побути ангелами для когось, хто нам важливий.

 

Наші улюблені художники намалювали для вас самих різних ангелів, для всіх свят і просто так. Як нагадування, що диво – в кожному дні і, може бути, навіть в кожній хвилині. Важливо просто пам'ятати про це.

 

загалом, keep calm and send postcards. З ангелами, звичайно.

Меню
+380996058590
Интернет магазин "Открытки для души"
Татьяна
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а