Кошик
555 відгуків
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а
Графік роботи

Листівки рукодільні

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Що чудово в листівках, так це можливість поєднувати різні сфери життя з посткроссингом! На цей раз ми дісталися до рукоділля і дуже хочемо, щоб нова рубрика стала такою ж улюбленою і популярною, як і всі інші.

 

Напевно серед ваших подруг є умільці, які в'яжуть затишні і милі речі, терпляче збирають клаптики тканини в строкаті ліжники, стібок за стібком “малюють” картини нитками або бісером. Подивіться на наші листівки. Про кого з подружок ви згадали?

 

Дарувати листівки майстрині можна завжди, як, втім, і всім своїм друзям. Але  саме листівки, пов'язані з хобі, особливо приємні, адже таким чином ви даєте людині зрозуміти, що пам'ятаєте про його захоплення і цінуєте їх. “Про це ж про неї!”, - подумаєте ви, і підпишете листівку з в'язанням або вишивкою. “Про це ж про мене!” - подумає ваша подружка, отримавши листівку з “колегою” по рукоділлю. І ось вже настрій краще, і повернулося натхнення, і муза над головою крильцями замахала.

 

А якщо ви і сама майстриня, то листівки з рукоділлям можна додавати до замовлення як “спасибных”. Кажуть, серед іноземних рукодільниць таке дуже вітається і вважається хорошим тоном. Чому б і нам не перейняти цю традицію? Подякувати за замовлення, побажати гарного дня, подарувати знижку на наступне виріб - листівки майстрині потрібні не менше, ніж посткроссеру! Хто б міг подумати!

 

Що ж, наша задача радувати вас новими рубриками та листівками, а ваша - ділитися радістю з тими, хто вам важливий. І нехай наші листівки допоможуть вам у цьому.

Меню
+380996058590
Интернет магазин "Открытки для души"
Татьяна
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а