Кошик
554 відгуків
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а
Графік роботи

Безкоштовна доставка товарів Укрпоштою

Будь ласка, читайте уважно умови акції.

19.12.20

Щоб отримати безкоштовну доставку, вам необхідно знайті товар з позначкою безкоштовної доставки та при замовленні вибрати для нього спосіб доставки Укрпошта. Щоб знайте товар з безкоштовною доставкою, ви можете скористатися спеціальним фільтром «Безкоштовна доставка».

Щоб зробити замовлення в рамках Акції:

  1. Виберіть необхідний товар з позначкою Безкоштовної доставки на маркетплейсі Prom.ua. Товари магазину "Листівки для душі" можна знайте за посиланням. На замовлення з сайту компанії Акція* не поширюється.
  2. Виберіть спосіб доставку Укрпошта та оплатіть замовлення Пром-оплатою.
    Зверніть увагу! Акція поширюється на оплачені замовлення вартістю від 300 грн. (включно) та працює тільки зі способом оплати Пром-оплата.
  3. Вага всього замовлення не повинна перевищувати 30 кг, а довжина однієї сторони не більше 70 див.

Зверніть увагу! Якщо товар не буде відповідати цим вимогам, його доставка буде платною та буде здійснюватися відповідно до тарифів логіста. Акція поширюється тільки на доставку з відділення до відділення. На кур'єр кур'єрські доставки Акція не поширюється.

Якщо виникли питання і ви не змогли оформити безкоштовну доставку, будь ласка пишіть в вайбер 099 605 85 90 чі повідомлення через сайт.

Інші новини
Меню
+380996058590
Интернет магазин "Открытки для души"
Татьяна
Украина Київ Харьковское шоссе, 19а