Продавець Інтернет магазин "Листівки для душі" розвиває свій бізнес на Prom.ua 8 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
1011 відгуків
Відпустка до 25.06. Знижки 15% якщо готові почекати :)

Листівки для душі

+380 (99) 605-85-90

Типовий посткроссер: творча людина або простий обиватель?

Типовий посткроссер: творча людина або простий обиватель?

Чарівність звуками об'єднує музикантів, любов до картин – живописців, а колекціонування поштових листівок – посткроссеров. Але хто вони: обмежені люди творчі, неординарні особистості?

Поскроссеров об'єднує пристрасть до колекціонування листівок, тому вони, ледь прокинувшись, надсилаються до поштової скриньки. Отримання звістки – завжди сюрприз, адже ніколи невідомо звідки прийде чергова картка зі звичною і улюбленої фрази «Happy Postcrossing!»

Що об'єднує посткроссеров?

Улюблене хобі мільйонів може захопити різноманітних людей, незалежно від гендерної приналежності, віку, раси, рівня освіти, релігійних переконань, соціального статусу. Деколи воно об'єднує всю родину. Діти відчувають почуття захоплення, знаходячи місто на карті, з якого прийшла поштова листівка, а їх батьки – захоплено вивчають іноземні мови. Навіть люди з величезним багажем знань і досвіду знаходять нових друзів, дізнаються про цікаві відкриття, традиціях і культурі різних країн, розширюють кругозір.

Згідно зі статистикою, левова частка посткроссеров – жінки. Щорічно до колекціонування поштових листівок приєднується все більша кількість людей, об'єднуючи різні куточки планети.

Ці неординарні люди завжди знають про те, де купити листівки для посткроссинга, скільки коштує її відправлення в Китай, США чи іншу країну, а також обізнані щодо ціни марок. Для багатьох з них міжнародний проект обміну красивими і яскравими поштовими листівками став справою життя, яким вони присвячують вільний час.

Разом з листівкою посткроссер побачить не тільки поштову марку, марку, адресу, але і отримає добру звістку з іншого куточка планети. Це хобі дозволяє обмінятися як листівками, так і позитивними емоціями, усмішками, частинкою теплоти.

Типовий посткроссер з особливим трепетом і ретельно підбирає марки для посткроссинга і листівки. Наприклад, якщо людина пише рецепт щі, то на марці, швидше за все, будуть зображені овочі. Надмірний фанатизм або скрупульозність? Ні, насправді відправник бажає, щоб одержувач відчув теплоту і щирий інтерес, що виходить від нього.

Хочете купити листівку для посткроссинга? Цей проект знайшов відгук у серцях друзів? І це не дивно. Адже типовий посткроссер – посол доброї волі, творча і неординарна людина, а не просто обиватель. Його не лякають мовні бар'єри, відстані і кордони. Посткроссеры прагнуть об'єднати людей, відправивши поштову листівку, в якій є частинка душі.

 

Коваленко Владислава (спеціально для cards_for_soul)

Малюнок Наталії Мощенко.

 

P. S. При копіюванні матеріалу, будь ласка, проставляйте посилання на джерело.

 

А що було першим, що вас відразу привернуло в посткроссинге?

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner